TÜRKİYE Mİ İSRAİL Mİ?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı...

28 Aralık 2018 Cuma 13:01 < GÜNDEM

İslami kaynaklarda melhame-i kübra, Yahudi literatüründe armageddon diye geçen çok büyük ve kanlı bir savaştan söz edilir.
 
Diğer ülkelerde son bulan Arap Baharı Suriye'de çözümsüz kronik bir soruna dönüştü. 7 yıldır vekâlet savaşları devam etmektedir. ABD Başkanı Trump'ın kurulu Siyonist düzenin şiddetli tepkilerine rağmen Suriye'den çekilme kararı vekalet savaşını bitiriyor.
 
ABD çekilirse Suriye'de İsrail ve Türkiye karşı kaşıya gelir. Pentagon PKK'ya yaptığı silah yığınağıyla Türkiye'yi hedeflemişti. Türkiye'nin Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, İdlib, Münbiç, Doğu Fırat bölgeleri için yığdığı silahlar da terör örgütlerini çok aşar.
 
Pek sözü edilmese de İsrail 40 yıldır zengin su kaynaklarının bulunduğu Suriye'nin Golan Bölgesini işgal ve tahkim etmektedir. İsrail'in hayat damarı olan Golan'dan, Türkiye'nin beka sorunu haline alan güvenliği için Kuzey Suriye'den çekilmesi mümkün değil.
 
İsrail'in Suriye'yi Türkiye ile paylaşması da imkânsızdır. Zaten Türkiye'nin güvenlik ve beka sorunu İsrail'den kaynaklanmaktadır! Ortadoğu Türkiye ve İsrail'in sürgit birlikte var olabileceği bir coğrafya değildir. İkisinden biri er-geç haritadan silinecektir.
 
Siyonizm BOP ambalajı içinde Büyük İsrail Planı ile Sevr Planını hiçbir zaman masadan kaldırmış değildir.
 
(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil siyonizm israil abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 28 Aralık 2018 Cuma 18:19
    kahrolsun Siyonizim Dünya Düzeni YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by