TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL OLDUKÇA İYİ ÖRGÜTLÜ VE SERMAYE, MEDYA, AKADEMİYA DESTEKLİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından Türkiye’deki İsrail hakkındaki tespitlerini paylaştı.

24 Mayıs 2019 Cuma 08:31 < ZEKİ GEÇKİL
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından Türkiye’deki İsrail hakkındaki tespitlerini paylaştı.

Türkiye'deki İsrail unsurları her kesimin maskesiyle eylem ve söylemlerini yapıyorlar toplum gerçek yüzlerini görüp tanıyamıyor. Türkiye'deki İsrail oldukça iyi örgütlü ve sermaye, medya, akademiya destekli. Eski gücü yok ama hala çok etkili.

Türkiye'deki İsrail'i teşhis, tespit edip topluma tanıtacak bilgili, inançlı, yürekli, yurtsever kişi az; çıkarcı, işbirlikçi çok. Despot vesayet rejiminin etkisini yitirmesiyle siyaset, sermaye, medya, akademiya tekeli kırılan Türkiye'deki İsrail zayıfladı.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 24 Mayıs 2019 Cuma 18:01
    E L A Z İ Z ve Zeki G E Ç K İ L hocamızdan koca T Ü R K İ Y E de bu cemaatten başka bunları dillendiren savunan kimsenin olmaması insanı dehşete düşürüyor o yüzden E L A Z İ Z in fikirlerini dillendirip toplumun haberdar olmasını sağlamak çok önemli çünkü başka bi kapı yok devlet desteği gerekli ama nasıl olur nasıl bir yol izlemek gerekir bilemiyorum Allah sizlerden razı olsun ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 335,674    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by