YARGI BAĞIMSIZLIĞI KAVRAMI YANLIŞ! CHP'NİN İSLAM'LA KUCAKLAŞMASI NİYE MÜSLÜMAN'A BATIYOR?

Bir ülkede bağımsız olması gereken tek kurum siyasettir! Kurumlar özerk olur; bağımsız olmaz! Tarihte kim İslam'la savaşmışsa kaybetmiştir! Sıra CHP'de...

31 Mayıs 2019 Cuma 23:05 < GÜNDEM

 
“YARGI BAĞIMSIZLIĞI” KAVRAMI YANLIŞ!

Yargı bağımsızlığı kavramı yanlış! Bir ülkede bağımsız olması gereken tek kurum siyasettir! Kurumlar özerk olur; bağımsız olmaz!
 
Siyaset gibi yargı da ve diğer tüm kurumlar elbette ülke yararı ve millet menfaati için kanun ve yasaları öteleyebilir!
 
Kurumlar; ülke/millet düşmanı dış odaklara karşı bağımsız olmak zorunda! Ancak hiçbir kurum ülkesinin siyasetinden bağımsız değil!
 
Yargı; söz konusu ülke ve milletin bekası, özgürlüğü, menfaatiyse hukuk sisteminin dışına çıkıp bağımsız/özgün kararlar alabilir!
 
Yargı; TCK'nin 161/163. Maddeleri nedeniyle Türkiye'yi Müslümanlar için açık hava hapishanesine çevirdiğinde bağımsızdı değil mi?
 
Erbakan'a 3 kez yapılan darbeyi alkışlarken; 4 Milli Görüş partisini kapatırken yargı bağımsız/özgür ve tarafsız mıydı?
 
Sabetayist/Masonik Kemalist vesayetin kontrolünde olan yargı her zaman bağımsızdı! Ne zaman bu vesayetten kurtuldu bağımlı oldu!
 
CHP'NİN İSLAM'LA KUCAKLAŞMASI NİYE MÜSLÜMAN'A BATIYOR?
 
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Genç İmam Hatipliler ile iftarda buluştu! Tarihte kim İslam'la savaşmışsa kaybetmiştir! Sıra CHP'de...
 
CHP'lilerin riyakârca bile olsa İslam ve Müslümanlarla barışması müthiş bir kazanım! Çünkü İslam'a bulaşan onun rengine bürünür!
 
CHP'nin İslami değerlerle barışık görüntülerini karalayanlar bilsinler ki İslam hak dindir ve hak dini hiç kimse/zümre tekel altına alamaz!
 
Moğollar, İslam dünyasını istila edip zulmetti. Günümüzde İslam'ı seçmiş yüz binlerce Moğolistan'lı yaşıyor! İslam'la savaşılmaz!
 
Kalbi imanla aydınlanmış; aklı hidayetle yoğrulmuş hiçbir Müslüman; CHP'nin İslam'la barışık faaliyetlerinden rahatsızlık duymaz!
 
CHP'nin İslam'la buluşmasına riyakârlık diyenler... Hakkı üstün tutan Erbakan'a sahip çıktınız mı? Siciliniz en az CHP kadar kötü!
 
Erbakan, Milli Görüş'le 40 yılda ülkede öyle bir zihniyet devrimi yaptı ki; CHP bile artık Kur'an okuyan adayla yarışmak zorunda!
 
Bin yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetini yıkıp paganist TC'yi kuran CHP'nin İslam'la kucaklaşması niye Müslüman'a batıyor?
 
Milli derin devletin Kılıçdaroğlu ve ekibi ile CHP'yi İslam'la barıştırma projesi; Yahudi PELİKAN trollerince engellenmek isteniyor!
 
AKP'yi Milli Görüş ayarlarından uzaklaştırıp İsrail'e götürmek isteyen Yahudi PELİKAN; CHP'nin de İslam'la barışmasına kuduruyor!
 
*****
 
Erbakan'ın 28 Şubat'ın mimari dediği Siyonist A. Makovsky, Erdoğan'i kötü bir son bekliyor dedi! SP'liler de aynı dili kullanıyor!
 
28 Şubat ve 15 Temmuz'un beyni Yahudi A. Makovsky;  Erdoğan'ı kötü bir son bekliyor dedi! 15 Temmuz'dan daha tehlikelisi geliyor!
 
Siyonist Bilderberg'in İsviçre'de toplandığı gün; Milli Gazete'nin Sabetayist hahamı 2.Gezi Parkı kalkışması her an olabilir dedi!
 
*****

TSK; İsrail/ABD/AB fino köpeği PKK'ya Pençesini geçirince sahipleri dün Kerkük'te 7 boma birden patlattı! Çaresizlik gösterisi...

*****
Erdoğan ve Trump; Siyonizm'le kavgalı iki lider. Bu iki liderin işbirliği ABD ve Türkiye yararına! Yani Gayri Milli Gazete şeytanlık peşinde!

*****

En saçma söylem: "Mücahitler Müteahhit oldu!" Bir kişi hem Müteahhit hem Mücahid olamaz mı? Mücahid aç/açıkta kalmaya mahkum mu?

*****

Payitaht Abdülhamid'deki darbe 15 Temmuz değil; daha büyüğü! Yaklaşıyor yaklaşmakta olan. Uyanıklar uyanık; gafiller hala uykuda!
 
Mesud AKGÜL

 SAADET PARTİSİ VE YENİDEN REFAH PARTİSİ İSTANBUL’UN FETHİNİ UNUTTU!   TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül chp saadet partisi pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 01 Haziran 2019 Cumartesi 20:35
    kahrolsun siyonizim YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by