Anasayfa » Yaşam-Sağlık
Sağlıklı Bayram İçin 3 Adım
Medicalpark Elazığ Hastanesi Uzman hekimleri ve beslenme uzmanları dikkat edilecek hususları sizler için anlattı
Libyalı Hastalar Medical Park'da Şifa Bulacak
Çeşitli sağlık problemlerinden dolayı Türkiye'ye gelen Libyalı hastalar tedavi için Medical Park Elazığ Hastanesi'ni tercih etti.
Sonbahar Hastalıkları
Medical Park Elazığ Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Uzm. Dr. Mustafa Cihangiroğlu Mevsimsel hastalıklarla ilgili bilgiler verdi.
GRİPTEN KORUNMA YOLLARI
Medicalpark Elazığ Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. İsmail ERBAŞ grip ile ilgili merak edilenleri sizler için anlattı.
TATİL DÖNÜŞÜ TEPEDEN TIRNAĞA BAKIM TÜYOLARI
Medical Park Elazığ Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Ahmet Arslan tatil dönüşü için basit ama etkili bakım tüyoları verdi...
ELAZIĞ'A ŞEHİR HASTANESİ
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 14 ilde kamu-özel işbirliği ile yapılacak olan 15 şehir hastanesinin imza törenine katıldı. Projede yer alan 14 il arasında Elazığ da bulunuyor.
Medical Park 1. Onkoloji Sempozyumu
Medicalpark Elazığ Hastanesinde ilki gerçekleştirilen Onkoloji Sempozyumu İstanbul BAU dan gelen ve Medicalpark İstanbul Hastanelerinden gelen akademisyen kadro ile gerçekleştirildi.
SAĞLIKLI CİLT SAĞLIKLI BİR BEDENİN YANSIMASIDIR
Medicalpark Elazığ Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Uzm. Dr. Ağa KOÇ cilt sorunları ve sıkıntıları ile mücadele eden hastaların doğru beslenme sorunlarının %50 sini çözebileceklerini belirtti.
GEÇMEYEN BAŞ AĞRISINA VE KUSMAYA DİKKAT!
Medical Park Elazığ Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Çolak; beyin tümörleriyle ilgili soruları yanıtladı:
FIRAT'TAN KANSER TEDAVİSİNDE YENİ TÖNTEM
Fırat Üniversitesi Hastanesi Cerrahi Onkoloji Kliniği, karın içi kanser tedavisinde yeni bir yöntem uygulamaya başladı.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by