Anasayfa » Yaşam-Sağlık
BAĞIRSAK ENFEKSİYONLARI NEDEN YAZIN SIK GÖRÜLÜR
Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Cerrah Uzmanı, Op. Dr. Yılmaz Polat bağırsak enfeksiyonlarıyla ilgili bilgiler verdi.
KIZILAY'DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Kızılay'ın Öğretmenevi önünde düzenlediği kan bağışı kampanyasına 6 günde 300 kişi katıldı.Sayıyı yetersiz bulan yetkililer kan vermenin önemine değinerek vatandaşları kampanyaya katılmaya çağırdılar.
ABDEST ALMAK BİR ANTİ-AGİNGDİR
Soğuk suyla yüz yıkamanın cildi gençleştirdiğini bildiren Medical Park Elazığ Hastanesi Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Ahmet Arslan, abdest almanın etkili bir anti-aging yöntemi olduğunu açıkladı...
Hac ve Umre Konaklama Merkezi'nin Temeli Atıldı
Elazığ'da Devlet Su İşleri (DSİ) 91.Şube Camii yanına yapılacak Hac ve Umre Konaklama Merkezi ve yeni caminin temeli törenle atıldı.
RAMAZANDA DİYETİNİZE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ
Medicalpark Elazığ Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Murat KURT Ramazanda eski alışkanlıklarını ve beslenme düzenini değiştirenler için iç rahatlatıcı ve kilo koruyucu bilgiler verdi.
"Yazın Kulak İltihabına Dikkat!"
Medical Park Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Prof. Dr. Üzeyir Gök yazın en sık görülen kulak hastalıklarından; dış kulak yolu iltihabı ve mantar enfeksiyonu hakkında bilgiler verdi...
Göz Alerjilerine Dikkat!
Elazığ Medical Park Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı, Op. Dr. Mehmet Sait Günerigök, alerjiye karşı uyardı...
RAMAZANDA GÜNDÜZ UYUKLAMAYA KARŞI
Oruç tutmak uykuyu artırır mı? Baş ağrısı yapar mı? Sigarayı bırakmak için fırsat mıdır? Ramazan'da sıkça gündeme gelen soruları Medical Park Elazığ Hastanesi Dahiliye Uzmanı Nusret Sırma, yanıtladı.
KANSERDE BİR KORUMA BİN TEDAVİDEN EVLADIR!
Kanserden korunmada beslenmenin büyük önem taşıdığını vurgulayan Prof. Dr. İbrahim Egehan, aileleri uyarıyor: Bu nedenle çocuklarınıza doğru beslenmeyi öğretin, onlara yeşil terbiye verin.
MEDİCALPARK ELAZIĞDAN KEMALİYE FESTİVALİ
Medicalpark Özel Elazığ Hastanesi haftasonunda yaptığı Kemaliye Festivali etkinliğinde tüm Erzincan ve Türkiyenin çeşitli yerlerinden gelen misafirlerin kalplerine taht kurdu.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by