YRP’LİLERİN GÜNDEMİNİ KİM BELİRLİYOR?/TÜRKİYE İLE İSRAİL GÜÇLERİNİ TEST EDİYOR!

F. Erbakan; ülke/bölge/dünya meseleleri ile ilgili projeksiyon tutmayınca YRP'lilerin fikri alt yapısını Yahudi medyası belirliyor / Maduro'nun BM Genel Kurulunda Filistin'e verdiği destek konuşmasına bakıldığında neden Siyonizm'in hedefinde olduğu anlaşılıyor!

24 Ocak 2019 Perşembe 19:29 < GÜNDEM

YRP’lilerin Gündemini Kim Belirliyor?
 
Siyasi buzağı YRP'liler Fatih Erbakan'a yapılan eleştirilere gösterdikleri tepkiyi; Erbakan'a hakaret edenlerden niye esirgiyorlar?
 
Erbakan'a itaat edip teslim olmak, düşmanlıklara karşı savunmak iyice ortaya çıktı ki El-Aziz'in işi! F. Erbakan'da olmayan kerametleri sayıp-dökmek ise YRP işi!
 
F. Erbakan'ı can siparâne savunan YRP'liler söz konusu Erbakan'a destek olunca ortalıktan kaybolup meydanı El-Aziz'e bırakıyorlar!
 
Türkiye'de, bölgemizde, dünyada kıyamet kopuyor. Fatih Erbakan'ın varlığı/yokluğu belli değil! YRP başkanının susacağı zaman mı?
 
F. Erbakan; ülke/bölge/dünya meseleleri ile ilgili projeksiyon tutmayınca YRP'lilerin fikri alt yapısını Yahudi medyası belirliyor!
 
Yazıklar olsun!
 
Türkiye ile İsrail güçlerini test ediyor!
 
ABD'nin Venezuella'ya başkan ataması demokrasiye uygun. Ama Venezüella halkının oyuyla seçilmiş Maduro diktatör! Ne güzel demokrasi!
 
Maduro'nun BM Genel Kurulunda Filistin'e verdiği destek konuşmasına bakıldığında neden Siyonizm'in hedefinde olduğu anlaşılıyor!
 
Venezuella darbesinde dünya Türkiye/İsrail ekseninde yine ikiye bölündü! Bu savaşta Türkiye ile İsrail güçlerini test ediyor!
 
Şunu da çok merak ediyorum. İngiliz Temel, Venezuella darbe girişiminde kimden yana olduğunu bir twet'le ilan etse de biz de kamuoyu da bilse...
 
******
 
Mansur Yavaş, hayvanlara eziyet edenler dindarların çocukları demiş! Yalan söylüyor! Hangi dindar Yavaş'a eziyet etmiş açıklasın?

Mesud AKGÜL

 YAHUDİ MEDYASININ İNGİLİZ TEMEL AŞKI / YRP ASLA MİLLİ GÖRÜŞÜ TEMSİL EDEMEZ  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül yeniden refah partisi fatih erbakan siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by